Autocamping Antýgl

Reference spokojených hostů


Monika Chvalová ( 1.09.2011 - 11:55 )
hodnoceni-zarizeni
Nejromantičtější kemp v ČR - krásné prostředí Šumavy, kemp je umístěn kolem řeky Vydry, která je ideální k ranní koupačce. Prostředí rodinné, není to komerční megakemp. Ideální start pro výlety na kole a pěšky. Jezdíme sem každý rok minimálně dvakrát.
Jaroslava Šmídková (30.08.2011 - 10:30 )
hodnoceni-zarizeni
Mimořádně příjemný a ochotný personál v občerstvení!
Anna Krýslová (30.08.2011 - 07:57 )
hodnoceni-zarizeni
Kempy si vybíráme hlavně podle prostředí - takže Šumava vždy vítězí - jezdíme tam i několikrát ročně! Třeba i jen na jeden den. V kempu v Antýglu se vždy zastavíme třeba jen na oběd a nebo na kávičku a pokračujeme pěšky na Modravu atd. Šumavu máme projetou autem, na kole, prochozenou pěšky. SUPR!!! S pozdravem. A. Krýslová
Marcela01 (29.08.2011 - 16:39 )
hodnoceni-zarizeni
Moc se nám tu líbilo,prostředí krásné,i když tam bylo strašně moc štípacích mušek...nic nás neodradilo tam zůstat....doporučuji.
Luboš Veselý (11.08.2011 - 23:28 )
hodnoceni-zarizeni
skvělé, jen nám počasí moc nepřálo
Beník2010 (10.08.2011 - 14:39 )
hodnoceni-zarizeni
Nádherné prostředí,za stanem nám tekla Vydra,spousty možností na tůry.V kempu kuchyňka.
Marie Minaříková ( 1.06.2011 - 12:06 )
hodnoceni-zarizeni
Jezdim tam jiz cca 7 let a je tam moc pekne, proste Sumava.
Jan Dvoák ( 3.08.2010 - 21:37 )
hodnoceni-zarizeni
Krásný a útulný kemp, ve kterém si každý najde zábavu.
jajaakaja (24.07.2010 - 22:01 )
hodnoceni-zarizeni
OK
NEVIMJAK ( 4.04.2010 - 23:05 )
Kemp rozlehlý,místa dostatek,karavany,stany.My jsme byli ubytováni ve 2Lúžkovém pokoji,přímo v budově v níž se nacházely WC a sprchy přístupné pouze ubytovaným v budově.Pro stanaře a karavany jsou sociálky v jíné budově,kde je i výlevka pro chem.WC.
V budově je kuchyně společná pro všechny ubytované v kempu,vybavena 3ks lednic,el.vařiči,varných konvic,dřezem na umytí použitého nádobí,(hrnce,příbory,talíře,sklenice,hrnečky na kafe,cedníky aj.)kterého je ve skříňkách pod stoly na přípravu pokrmů dostatek pro všechny.Je zbytečné cokoliv vozit sebou.Po nás tam navíc zůstala,pánev a malinký gril.
Z lednic se nám za dobu pobytu nic nestratilo,přesto že nebyly na zámek.Jídelna s kuchyňkou a hlavní budova se po 22h zamyká.Ubytovaní v budově mají klíč jen od ní.Stanaři a karavany ne.
Hned vedle kuchyně je prostorná jídelna(společenská místnost)asi se šesti stoly a židlemi(někde lavice) a velikým krbem.
V zadní části budovy je malý krámek s nejnutnějším zbožím včetně čerstvého pečiva,ale vyššíma cenama(třeba dámské vložky měli za 50 Kč)ale ostatní jinak přijatelné!Ovšem připraví vám zde i hlavní jídlo,(asi od 60 Kč) které je možno konzumovat před krámkem u stolů s lavicema.Také čepují pivo.
Teplá voda tekla od 7 do 9 h ráno a večer,ale někdy to nebylo ani do půl 9!Jinak ve sprchách na 10Kč 10 min,ale čas běží i když vodu zavřete.V koupelnách(M,Ž) zásuvky na hol.strojky a fény.Dkonce jsem si všiml,že tam někdo nabíjel auto baterii!
Na pokoji není zásuvka,pouze světlo!
Na rcepci příjemná obsluha,kola zamykají do přilehlé stodoly.Bez obav,po prvních dnech jsme si připadali trapně při zamykání kol svým zámkem.Nikdo to nedělal.
SOCIÁLNÍ zařízení a celý areál kempu jsou udržovány velmi čistě!
Hned před kempem je u silnice zastávka autobusu,který vás i vaše kolo dopraví po okolí za krásami tohoto překrásného koutu naší Vasti.Pro pěší,nebo na kole je v okolí spousta různě náročných tras.Nepodceňte kvalitní obuv a oblečení.Počasí bývá rozmarné i v létě!!!
Na Šumavu máme s manželkou díkyautokempu Antýglu moc krásné vzpomínky a těšíme se na letošní dovolenou na Šumavě.Kde?no přeci na ANTÝGLU.
Pokusím se zde umístit i fotky.
(18.09.2011 - 14:06 )
RE:
V předešlé recenzi tohoto kempu se s nadšením vyjadřuji k dovolené zde strávené v roce 2009.
Bohužel,tak jako jsme se těšili na následující dovolenou v roce 2010 nadšení nás brzy opustilo.
Pokoj jsme dostali nad krámkem s občerstvením,před jehož vstupem je i posezení.Kravál do pozdních nočních hodin nebyl vyjímkou a smrad z cigaret,terý nám nedovoloval větrat přes den,ani vnoci.Voda ve sprchách vlažná i po vhození mince!
V kuchyňce žádné nádobí,které tam navozili skalní štamgasti,ale možnost zapůjčení v recepci za patřičný poplatek!Pravděpodobně nový provozovatel objevil ztrátu zisku.?
Ve finále nemohu nevzpomenout arogantní,neochotné chování "slečny blondýny" v recepci,na kterou jsme patrně působili jako rudá muleta na býka.
Při upřesňování detailů ohledně ubytování nás odbyla slovy"už jste tu byli vloni tak byste to mohli vědět"!?!Připadalo nám,že ji velmi obtěžujeme při sledování filmu na notebooku.
Děsili jsme se její přítomnosti v recepci,když po návratu z celodenní tůry půjdeme otravovat s uschováním kol do kolovny.:-(
Při odjezdu nám dokonce naúčtovala o jeden pobyt navíc,a při reklamaci sdělila,že se nedá nic dělat,jelikož platba proběhla kartou!!!Nakonec vše vyřešila vedoucí po telefonickém kontaktu.
Letošní dovolenou 2011 jsme strávili na jižní Moravě,mimo jiné v ATC Strážnice.Mohu vřele doporučit.Určitě to zde popíšu v příslušném oddílu.
Nic méně,Antýgl nám učaroval,úplně jsme na něj nezanevřeli.Přeci jenonom jezdíme na dovolenou za turistikou a krásami přírody a ne ji trávit v kempu.Ale i k tomu člověk potřebuje jisté zázemí.
Přesto věřím,že se zase někdy o návštěvu tohoto kmpu pokusíme.Přeci jen je to výhodný výchozí bod mnoha tras.
pirulka ( 1.09.2009 - 11:01 )
krásný přírodní kemp, velmi klidný,
lenicka52 (15.07.2009 - 15:06 )
milý personál, hezká příroda, akorát chladnější počasí, super čisté záchody
      1      
© 2020 FTonline s.r.o.
Hledáte kemp, penzion nebo hotel?